De straten van São Paolo bieden gevaar, óf kansen. Baby vindt ze allebei. Eenmalig te zien in onze Rainbow Night op maandag 19 mei.
Wanneer de achttienjarige Wellington (Baby) wordt vrijgelaten uit het jeugddetentiecentrum heeft hij niets of niemand om op terug te vallen, behalve de straten van São Paolo. Zijn ouders zijn vertrokken zonder hun nieuwe adres achter te laten, en Baby heeft geen middelen om zelf een nieuw leven op te bouwen. Tijdens een enerverende nacht ontmoet hij Ronaldo, een veertiger, die hem leert zelfstandig te worden. Geleidelijk verandert hun relatie in een passionele haat-liefdeverhouding.Rainbow Night
In onze maandelijkse Rainbow Night vertonen we de mooiste queer films in samenwerking met stichting Gooi en Vecht Inclusief. Vanzelfsprekend zijn al onze bezoekers hierbij van harte welkom. Voorafgaand aan de film is er een korte inleiding. Wie deze inleiding geeft wordt later bekend gemaakt op deze pagina. Na afloop is er gelegenheid om na te praten onder het genot van een gratis drankje, aangeboden door het filmtheater.