Het waargebeurde verhaal van Hind Rajab, een zesjarig meisje dat vastzat in een door Israëlische troepen aangevallen auto in Gaza.
29 januari 2024. Vrijwilligers van de Rode Halve Maan ontvangen een noodoproep. Een zesjarig meisje zit vast in een auto die onder vuur ligt in Gaza en smeekt om redding. Terwijl ze haar aan de lijn proberen te houden, doen ze er alles aan om een ambulance naar haar toe te krijgen. Haar naam was Hind Rajab.Movies that Matter on Tour
Iedere maand presenteren we in samenwerking met Movies that Matter en de lokale Amnesty Internationalgroep een film over mensenrechten. In de maand januari is The Voice of Hind Rajab te zien - bij uitzondering een film die vanaf donderdag 22 januari ook regulier in het filmtheater te zien zal zijn.
Ook dit seizoen worden de films van Movies that Matter on Tour nabesproken met een speciale gast. Wie te gast is maken we vooraf bekend op deze pagina en in onze nieuwsbrief.

