Fausse Note | Filmfestival Hilversum 2026

Voor het bekijken van deze video is toestemming voor marketingcookies vereist.

Cookievoorkeuren aanpassen
Movie cover
Herkomst
Frankrijk
Gesproken taal
Frans
Ondertiteling
Nederlands
Regie
Alexandre Arcady
Lengte
89 minuten
Genre
drama
Cast
Kad Merad, Benoît Poelvoorde
Jaar
2026
Kijkwijzer
vanaf 12 jaarGeweldDiscriminatieGrof taalgebruik
Vraag iemand mee

Een beroemde dirigent wordt na een concert in Parijs opgezocht door een vasthoudende bewonderaar, die zijn avond een geheel andere wending geeft.

Op de avond van zijn afscheidsconcert wordt de gevierde dirigent Alexandre Miller (Benoît Poelvoorde) geconfronteerd met een opdringerige bewonderaar, Nathan Dinkel (Kad Merad), die de concertzaal is binnengeslopen. Wat een feestelijke avond had moeten worden, verandert in een gespannen samenzijn. Terwijl er buiten de Parijse opera een hevige sneeuwstorm raast, blijkt binnen dat de twee mannen een verleden delen. Onder invloed van de muziek komt in een nacht vol herinneringen een ondenkbare waarheid naar boven. Wat begint als een hilarische komedie, ontpopt zich langzaam tot een psychologische thriller over schuld en gerechtigheid. Regisseur Alexandre Arcady (24 Days) baseerde zich op het gelijknamige toneelstuk van Didier Caron.

Let op: de voorstelling van donderdag 5 november is onderdeel van de Franse Filmdag. Deze voorstelling is ongeplaceerd.

Franse Filmdag | Donderdag 5 november
De voorstelling op donderdag 5 november om 15.45 uur maakt onderdeel uit van de Franse Filmdag met ervoor vertoningen van Mariage au gout d'orange en Une femme aujourd'hui. Bekijk hier alle informatie over de Franse Filmdag of bestel via deze link direct jouw arrangement voor deze geheel verzorgde dag.

Tickets

Klik op een beschikbare tijd hieronder voor tickets.

do 5 nov

vr 6 nov

za 7 nov