The Penguin Lessons

Om de video te kunnen bekijken moet je marketing cookies accepteren of bekijk de video op Youtube
Movie cover
Herkomst
Spanje, VS, Ierland, Verenigd Koninkrijk
Gesproken taal
Spaans, Engels
Ondertiteling
Nederlands
Regie
Peter Cattaneo
Lengte
111 minuten
Genre
komedie
Cast
Steve Coogan, Jonathan Pryce, Alfonsina Carrocio, Vivian El Jaber, Björn Gustafsson
Jaar
2025
Kijkwijzer
vanaf 12 jaarGrof taalgebruikAngst
Vraag iemand mee

Wanneer Engelsman Tom Michell (Steve Coogan) in 1976 op een school in Argentinië gaat werken, treft hij een verdeeld land én een groep hardleerse leerlingen aan die hem het lesgeven moeilijk maakt. 

Wanneer een Engelsman (Steve Coogan) in 1976 op een school in Argentinië gaat werken, treft hij een verdeeld land én een groep hardleerse leerlingen aan. Op een met olie overspoeld strand vindt hij een pinguïn, die hij tegen wil en dank onder zijn hoede neemt. Zijn leven zal nooit meer hetzelfde zijn. Gebaseerd op een waargebeurd verhaal.

"Het is een speelfilm waarin een maatschappelijk relevante boodschap en het menselijk verdriet op een intelligente en soms tragikomische wijze met elkaar worden verbonden, met als resultaat een zeer ontroerende film"

Cinemagazine

"Een pinguïn maakt elke film leuk"

Trouw

Tickets

Klik op een beschikbare tijd hieronder voor tickets.