Op haar vijfendertigste lijkt Juliette alles te hebben: een topfunctie in de financiële sector, een prachtig huis en een leven vol reizen. Hoewel haar moeder hoopt op kleinkinderen, brengt zij haar nachten door met vluchtige minnaars.
Tot ze tijdens een bedrijfsevenement slachtoffer wordt van seksueel misbruik door een collega, en haar wereld instort. Juliette realiseert zich hoe kwetsbaar haar vrijheid is en begint aan een zoektocht naar een nieuw pad, een nieuwe betekenis in haar leven. Regisseur Robert Guédiguian verweeft persoonlijk lot met maatschappijkritiek, en onderzoekt zo de teleurstellingen van deze tijd, zonder de mogelijkheid van wedergeboorte uit het oog te verliezen.Let op: de voorstelling van donderdag 5 november is onderdeel van de Franse Filmdag. Deze voorstelling is ongeplaceerd.
Franse Filmdag | Donderdag 5 november
De voorstelling op donderdag 5 november om 13.30 uur maakt onderdeel uit van de Franse Filmdag met daarvoor de vertoning van Mariage au gout d'orange en erna Fausse Note.Bekijk hier alle informatie over de Franse Filmdag of bestel via deze link direct jouw arrangement voor deze geheel verzorgde dag.



